| mm14 a întrebat:

Ce sampon recomandati pentru parul care se ingrasa cam la 3 zile?

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Nivea

| princess a răspuns:

Pai cam la 3 zile mi se pare normal sa se ingrase:p incearca sa te speli mai des la 2 zile sau in fiecare zi ca nu e nici o problema, acum depinde de parul fiecaruia, dar nici sa stai cu parul gras ca fata nu este frumosbig grin eu prefer sa mi-l spal odata la 2 zile si asa e foarte bine.sau daca vrei poti sa folosesti un sampon adecvat si sa te speli odata la 3 -4 zile cand crezi tu! succes

| ioana_7606 a răspuns:

Garnier cu extract de citrice este destul de bun.

Iti dau un sfat, spala'te mai rar pe cap, deoarece parul nu se va mai ingrasa asa de repede la mine functioneaza macar de 2 ori pe saptamana.
Bafta!

| Baton a răspuns:

Daca te speli prea des, incearca sa raresti aceste spalari dese. daca te speli rar atunci inverseaza procesul.
iti recomand ca atunci cand incerci un produs pentru parul gras sa nu il schimbi dupa 2 zile sau de la o spalare la alta.
efectele nu se vad instantaneu.

| jack993 a răspuns:

De par