| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon sa folosesc ca sa nu am matreata si parul meu sa miroase frumos? Dau

Răspuns Câştigător
| lavandalia a răspuns:

Head and shoulders sau unul de plafar cu salvie si urzica

5 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Hello, eu am folosit multe sampoane sintetice si tot nu scapam de matreata, mirosea fm dar parca apara si mai multa matreata.
Ti-as sugera ceva naturist
http://www.shoporganic.ro/......bio04.html
si cu un balsam tot de acolo. Dar mai bine du-te la un plafar si alegeti de acolo, sau Sensiblu poate or avea.

| AliGab a răspuns:

Vichy (numai ca este cam scump)

| Ironicnαme a răspuns:

Miroasă*

| Justin4427 a răspuns:

Head and shoulders este foarte bun impotriva matretii si miroase frumos.Sora mea avea matreata si a scapat de ea cu acest sampon. funda?

| Adelita a răspuns:

Clear!