| Ancutza12 a întrebat:

Ce sampon bun stiti? Deoarece samponul meu nu este foarte bun. Dupa 2-3 zile parca nici nu m-am spalat pe cap, parul nu mai miroase frumos si am un fel de descoamatie (ca sa nu zic matreata) si chiar m-ati ajuta mult daca mi-ati recomanda un sampon de calitate. Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Recomand un sampon de la Gerovital+o masca facuta in casa.
Masca - Un galbenus de ou cu 2 lingurite de miere. Aplici pe par inainte cu 30 de minute de baie.Te clatesti si apoi te speli cu samponul ala.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Mergi pe un șampon din plante și un balsam pe bază de germeni de grâu.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca sa faci masca de casa cu galbenus + ulei masline si o sa fie mult mai bine
experienta mea vorbeste.
ma saturasem sa arunc cu bani pe sampoane...asa ca fac masca si numai am treaba, apoi poti folosi ce sampon vrei tu
Sarbatori fericite si multa sanatatehappy

| Madaliinaaa a răspuns:

Head & Shoulder ( cu mentă ). Îl consider cel mai bun, îl folosesc de mulţi ani. Dacă nu funcţionează îţi recomand să îţi prepari / cumperi o mască sau să mergi la dermatolog.

| Iubibilăă a răspuns:

Head and Shoulder Apple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa folosesti samponul Garnier Clear, este foarte bun happy
Te va ajuta sa iti rezolvi problemabatting eyelashes

| Andreea11989 a răspuns:

Hello, iti recomand sa te uiti pe https://www.beautyoneshop.ro/sampon-profesional-257, si sa iti alegi tipul de sampon potrivit tie.

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Fai o baie cu frunze de nuc, parul tau are nevoie de iod.

| NaTl a răspuns:

Clear men este si pentru femei e cel mai bun.

| LikeCrazzy03 a răspuns:

Eu iti recomand Kalos si dupa ce te speli, sa te dai cu o masca [mi se pare ca tot de la Kalos] si sa stai cu ea 5 minute. Am avut aceeasi problema si produsele acestea sunt foarte bune happy.

| Mariiaaaa a răspuns:

Garnier ultra doux purifying shampoo. Eu il folosesc de cateva luni si e chiar bun! daca iti iei si balsam la fel e si mai bine! happy Funda?

| Renny a răspuns:

Farmec de Galbanele. Miroase foarte frumos si puternic adica tine si o saptamana mirosul. Si e si (Anti-descomatie ) Ca sa nu zic matreata :p. Parul e foarte fin si se usuca repede. big grin

| Alexandru_Andreea_1991 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa aio relatie cu cineva care iti poate face rost de Londa professional care se distribuie doar la saloane.Dar daca nu poti, iti recomand Gliss.Eu am folosit tot felul de sampoane dar pe locul 2(sub Londa proffesional) ar fi Gliss.

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

Syoss sau Kallos happy

| BantuTeofanaIulia a răspuns:

Clear man

| Tarabuţă_Iulia's_1998 a răspuns:

Secretul meu este samponul ala pentru copii laughing) stiu ca ii ciudat da chiar isi face treaba...toate prietenele mele ma intreaba cu ce ma scap te am parul asa fin big grinDD