| danceisme a întrebat:

Ce sampon si balsam ar trebui sa folosesc daca vreau sa imi creasca mai repede parul,sa am mai mult volum, sa se indeseasca si sa nu mai fie asa gras?

Răspuns Câştigător
| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bunăă, scumpa! Crede-mă că am avut acceaşi problemă în legătură cu părul şi cred că te-aş putea ajuta. Eu am folosit produsele de la Elsève Volum Colagen şi m-au ajutat incredibil de mult. Am mai mult volum, vârfurile nu sunt despicate şi părul nu mai este gras nici dacă nu îl spăl o săptămână. Sper că te-am ajutat! O seară plăcută! Fundăă? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intrebarea e de ce? uleiul de ricin si samponul de urzica

| MyhaXMaya a răspuns:

Http://www.csid.ro/......p-2779498/
Pentru cresterea parului este bun uleiul de ricin.
Iar pentru volum, produsele Elsève Volum Colagen sunt foarte bune!
Sampoane Wash&go, Head & shoulders, Schauma...
Sper ca te-am ajutat! :)

| AnnaFills a răspuns:

Eu folosesc Garnier Fructis.Pe mine m-a ajuta destul de bine.

| DreamGirlforyou a răspuns:

Cum a spus si MyhaXMaya..pentru crestere este bun uleiul de ricin, dar pentru volum si asa mai departe tias recomnda.noul d=sampun head&shoulders cu ulei de migdale.
eu il folosesc si eu am parul ondulat dar de cind il folosesc devine mult mai voluminossi cu un aspect mai atragator...

| Mayy1 a răspuns:

Buna!:) Acelasi lucru cautam si eu chiar acum. Am vazut peste tot ca se impart pareri in legatura cu un sampon pe baza de lapte de capra, cum ca ar fi foarte bun si da rezultate uimitoare. A mai auzit cineva de el? sa fie oare chiar asa precum se spune. Reclama i se face, nu gluma ..http://www.cosmeticaverde.ro/......capra.html Eu momentan folosesc samponul anticadere de la Gerovital.