| viotm a întrebat:

Ce sampon si balsam sa folosesc pentru par gras mi sengrasa parul foarte repede trebuie sal spal tot la 2 zile pana acum am incercat numeroase sampoane si balsamuri fara nici un rezultat. stiti ceva care da rezultat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din potriva daca il tot speli asa de des se fa ingrasa si mai mult. sunt niste sampoane si balsame foarte bune de la nivea. dar si elseve sunt bune!:*

3 răspunsuri:
| ChibiRose a răspuns:

Gliss merge destul de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand samponul Clear.Ai o gama de 4-5 sampoane, iti alegi unul pentru tipul de par.Si mie mi se ingrasa tot asa si de cand il folosesc, am scapat de par gras

| alina_8356 a răspuns:

Exact si eu am aceesti problema, si nu stiu ce sa mai fac ca nici cand il spal nu arata spalat ci mai degraba unsuros crying