| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca te ai epilat odata in graba cu lama?

9 răspunsuri:
| KiduuTaw a răspuns:

In acel loc vei avea parul aspru. Funda? puppy dog eyes

| WhiteLover a răspuns (pentru KiduuTaw):

Nu este adevarat.s-a demonstrat ca lama nu ingroasa parul si nici nu il face mai des, pur si simplu odata cu trecerea timpului parul din diferite parti ale locului se face mai des sau din contra, se rareste.nu se intampla nimic

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLover):

Toata lumea spune ca it creste parul ca in cap...e adevarat?straight face tu te ai facut cu lama?

| WhiteLover a răspuns (pentru anonim_4396):

Am folosit si eu lama si am mereu cate una cand ma grabesc si nu am timp, dar am grija sa fie de unica folosinta, adica le folosesc o singura data.am uitat o data sa o arunc si a doua oara nu a fost epilatul la fel de fin

| AtateaConditii a răspuns:

O sa iti creasca mai repede, dar nu mai aspru daca te-ai epilat doar ODATA. Stai linistita.

| Carmen100 a răspuns:

In primul rand iti creste mai repede. In al doilea rand poti sa te tai

| oncemore a răspuns:

Nimic...si mie mi s-a intamplat(doar ca iti creste mai repede )

| anonim_4396 explică (pentru oncemore):

La cat timp?

| oncemore a răspuns (pentru anonim_4396):

1 saptamana