| A_2385 a întrebat:

Help..am observat ca am par pe burta asa ca l'am epilat..mai intai cu crema, apoi cu lama, iar acum cu ceara.problema nu este metoda de epilare folosita, ci faptul ca am epilat o portiune lata cam de 4cm sub buric, si deasupra lui, dar se cunoaste diferenta intre partea epilata si cea neepilata pe care este par foarte scurt, sau mai de graba puf...dar nu este blond.Ce pot face sa nu se mai cunoasca acea dunga e burta mea?

4 răspunsuri:
| LittleB124 a răspuns:

thinking cred ca mai bine nu ti-l dadeai jos. Si eu am par pe burta, pe spate, dar e puf. Mama a spus ca va creste ca parul de maimute laughing In fine. Eu m-am epilat doar pe picioare, pe maini si la subrat. Nu stiu ce e de facut in cazul tau happy

Răspuns utilizator avertizat
| LittleB124 a răspuns (pentru GabriellaNitu):

Adica?

| FryBoy a răspuns:

Cel mai bine te duci la clinica unde se face epilare definitiva cu laser si cred ca costa acolo 1 -2 milioane pe o portiune mica asa.