| PVAAVU a întrebat:

Ce se zice despre omul cu creasta pe o parte? Toti copiii din jurul meu zic ca e un om prost; dar cel cu creasta pe mijloc ce e?:BADARAN! Deci decat BADA,mai bine COCA.A,da stai,badaranii sunt COCA, hahahahaha rolling on the floor
P.S.-Ce parere aveti de oamenii cu creasta pe o parte? big grin

Răspuns Câştigător
| AsaBhayNene a răspuns:

Nu conteaza cum ai creasta daca stii sa te comporti esti smecher cu ori ce fel de creasta.

9 răspunsuri:
| bobbyjah a răspuns:

Am mai vazut cand oamenii se judeca dupa haine, da' dupa creasta niciodata laughing

| PVAAVU explică (pentru bobbyjah):

Ba si dupa creasta se judecacall meel cu ditamai creasta in cap se zice ca vrea sa iasa din tipatre
-cel cu creasta de marime medie se zice ca e un rahat ordinar.
-cel cu creasta pe o parte se zice ca e cool si destept.

| bobbyjah a răspuns (pentru PVAAVU):

Aha thinking cunosc persoane care au creasta si sunt persoane super ok, dar ei sunt genul rockeri laughing acum mai sunt si altii care au creasta din aia de "Fitza"

| PVAAVU explică (pentru bobbyjah):

Vorbeam la general cand ziceam ca persoanele cu creasta pe mijloc sunt badarani; stiu ca sunt si exceptii, dar rar.Stii ca freza spune multe la om.Da cum e aia gen "Fitza"? Mare si cu bretonu-n ochi?

| PVAAVU explică (pentru bobbyjah):

Ma,da eu te-am intrebat ce parere ai de cei cu creasta pe mijloc. FUNDAAAAA!

| AsaBhayNene a răspuns:

Pe unde stau eu toti au creasta, si sunt si fraieri si de treaba si pana si eu am cresta si am multi prieteni si nimeni n-are tupeu sa spuna ceva de creasta mea.

| PVAAVU explică (pentru AsaBhayNene):

Da ce parere ai de cei cu creasta pe o parte? Ce zici de ei? FUNDA daca zici sincer! big grin

| AsaBhayNene a răspuns:

Sincer sa fiu imi place mai mult creasta pe mijloc...

| PVAAVU explică (pentru AsaBhayNene):

Bhainene,zi-mi ce crezi despre cei cu creasta pe o parte, cum sunt:nebuni, de treaba...

| AsaBhayNene a răspuns (pentru PVAAVU):

Nu conteaza cum ai creasta daca stii sa te comporti esti smecher cu ori ce fel de creasta.