| lovetolife23 a întrebat:

Ce stiti despre epilarea totala? cat costa? e permanenta?'fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Freky a răspuns:

Http://www.epilaredefinitiva.com/ funda?:D

2 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Eu am auzit de epilarea cu laser. Se face in saloane speciale,este permanenta, nu doare, dar necesita mai multe sedinte si multi banihappy. funda?puppy dog eyes

| newgeorgias a răspuns:

Eu imi fac epilare definitiva cu laser, acum depinde mult si de zona in care vrei sa o faci:
1. doare destul de tare.
2. zonele epilate tb protejate foarte bine de soare(apar pete).
3.costa ff mult in cabinetele de dermatologie, unde epilare este facuta de medic dermatolog(nu stiu in saloane). Daca mai vrei detalii te pot ajuta. Multa bafta.