| Ensiferum a întrebat:

Ce tip de chiloti ar trebui sa poarte un baiat la prima dezbracare în fața unei fete ca să nu se faca de râs?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există o anume eleganță și pentru underware, hainele de sub haine. Dacă postezi undeware pe Google o să te edifici. Ca răspuns simplu, un chilot sport, cu care poți merge și la piscină, sau tetra este după părerea mea mai elegant ca unul cu prohab. Și mai ales, lucru important, să fie chiloți curați...

19 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Tanga, evident.
Serios? Chiar crezi ca conteaza ce chiloti ai pe tine? Ar putea sa fie si cu Mikey Mouse, n-are absolut nici o importanta.

| Catrice a răspuns:

Tanga sau fără. Mai contează?

| Crsiti92134 a răspuns:

Din tabla

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tanga cu imprimeu de leopard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curați, ofc

| alexandrubaiatulanime a răspuns:

Fara. de preferat si fara scula

| Ensiferum explică (pentru Csander):

Si ce ma fac daca se ridica Micky si pleaca?

| FaraNumePls a răspuns:

Boxeri simpli lol

| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca s-a facut de râs vreun baiat care sa dezbrăcat in fața unei fete până acum.
Nu are nici o importanță lenjeria intimă.

| OldSoul a răspuns:

Mai important e ce ai in ei laughing
Dar ca idee, incearca ceva cat mai simplu, o pereche de boxeri si cam aia e, fara imprimeuri sau mai stiu eu ce modele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiloți cu dantelă de damă?

| alexandrubaiatulanime a răspuns (pentru Ensiferum):

Mananci branza

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta modelul, dar are importanta foarte mare, cat este de curat.

| GPA a răspuns:

Ce întrebări mai puneți uneori laughing

Boxeri...

| Ensiferum explică (pentru GPA):

La mine e ceva frecvent cu intrebari de genu cand ma plictisesc. Drept ii ca le pun la misto.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca a stins becul si a incalzit-o bine, atunci e indiferent ce poarta! big grin

| SporeBox a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti la asta. Tot ce trebuie sa faci: iei prima pereche de chiloti pe care o vezi si daca zice ceva de genul "ce chiloti ai!" sau "ce amuzanti sunt chilotii tai!" ii spui "voiam sa mai disting atmosfera" sau " voiam sa fie ceva mai special" sau nu iei deloc si daca zice ceva ii spui "pai sa incepem mai rapid". Succes!?

| Justme1997 a răspuns:

Neapărat cu danteluțăwinking