| Andrei123asd a întrebat:

Imtrebare pentru fete, ce ar trebui sa faca un baiat sa fiti mai deschise?

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sfat de la un baiat,nu intreba niciodata fetele!
Probabil iti vor raspunde, dar o fac intr-un mod logic dar inconstient.
Deci, le urmezi sfaturile, ajungi in friend zone.
Daca asta vrei, go!

| Andrei123asd explică (pentru ROB3RT89):

Frate ma refer ca nu vorbim ca amici, e ceva mai mult dar e rusinoasa.Prea rusinoasa,

| Violleta2022 a răspuns:

Sa fie sincer si politicos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba multa rabdare, sa nu-mi invadeze spatiul personal si restul depinde de mine daca vreau sa fiu deschisa cu el sau nu.

| 1231242 a răspuns:

Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,Nud,

| Carmenmaria14 a răspuns:

Sa fie sincer sa pot avea încredere în el pentru a-i mărturisi ceva. Sa nu ia totul în gluma.

| panorama1208 a răspuns:

Povesteste-i intamplari amuzante sau deosebite de ale tale, ca sa vada ca esti deschis, apoi pune-i cateva intrebari despre ea.
Sau ia-i mancare.