| rosemary a întrebat:

Vi se pare sexy o femeie care fumeaza?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
În niciun caz sexy! Fie că fumează KENT sau VIRGINIA SLIMS, mi se pare ceva foarte urât din partea unei femei. Din punctul meu de vedere, fumat = teribilism.

Baftă!

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, inconvenientul e ca fumeaza si eu nu suport mirosul de tigara.

| glamour a răspuns:

Sunt fata si nu fumez. O fi sexy ca imagine vizuala dar in rest fumatul are multe inconveniente:respiratie urat mirositoare, dinti galbeni, probleme de sanatate si bani aruncati aiurea(mai bine investesti in tine decat in fumat, mai ales ca esti femeie, si trebuie sa te menti frumoasa din toate punctele de vedere)

| GyeBaek a răspuns:

NU vad de ce ar fi o femeie sexy daca fumeaza.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Buna am citit comentarile date pana acum, Fiecare cu parerea s-a etc
Am si eu 2 intrebari:
1.De ce ai pus aceasta intrebare?
Mie nu misepare "sexy" La o fata/femeie care fumeaza
1. Pentru ca isi strica dinti fumand
2.Respiratia oribila
3.I se strica si tenul
4. poate face diverse boli din cauza fumatului
2.Tie ti se pare sexi?

| justitiarul a răspuns:

Doamne fereste! E o femeie neingrijita,eu asa o consider, din moment ce nu are grija de sanatatea ei.
O fumatoare miroase urat mereu(in ciuda oricarui parfum bun folosit)ii miroase gura oribil(in specialdimineata)mai tarziu va avea dintii galbeni, iar pana la 40 de ani va fi la fel de ridata ca bunica.Sa nu mai vorbim de plamanii ei si de faptul ca riscul de a face cancer de orice fel e extrem de crescut.In loc sa dea banii pe tigari mai bine si-ar lua creme pentru ingrijire.

| helpu a răspuns:

Da.depinde.daca e sexy:X normal ca imi placebig grin. Acum depinde si cum fumeaza.Ce tigari fumeaza.winking Ca nu cred ca mi-ar place de o fata care fumeaza Morehee hee

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Nu! si eu fumez dar fumez ca vreau eu, nu fumez sa arat sexy(sa demonstrez la cineva ca sunt ceva)! Si nu ma uit ce zic alti in jurul meu, sanatatea mea e si fac ce vreau cu ea!

| SEAL a răspuns:

Mie mi se pare hidoasa

| vampirika a răspuns:

Fumeaza ce?laughing

| 5SOS a răspuns:

Dca e normal ca da.

| FireBoy a răspuns:

Conteaza daca are formeblushing

| R3Y a răspuns:

Daca e ingrijita si fumeaza rar poate dar daauneaza FF mult

| Zeekee a răspuns:

Nup, o femeie care fumeaza are respiratie urat mirositoare, dintii stricati si probabil ca va murii de cancer la plamani. Deci ce poate fi sexy la asa ceva?

| Davidoaia a răspuns:

Femeia este o caracterizata ca fiind o fiinta delicata si gingasa (sau asa ar trebui sa fie) in nici un caz nu i-ar sta bine sa fumeze ...nu mai zic sa fie "sexy" "-&

| DarinaLove a răspuns:

Nu are nico legatura sexy cu tigara
femeile hot si sexy well asa sunt ele dupa corpuri

| Marinutza_7496 a răspuns:

Nu. Adica tot mai multe fete/femei se apuca de fumat pentru a arata sexy. nu e asatongue. este frumos ca o fata/ femeie sa nu fumeze in publicbig grin

| Alexandru_2978 a răspuns:

Categoric nu.N'are nicio treaba fumatul.Doar dobitoc apreciaza un viciu.

| rosemary explică:

Nici eu nu fumez si mi se pare un obicei dezgustator.
Voiam doar sa aflu cum gandesc alti oameni.
Multumesc pentru raspunsuri; d

| pissy98 a răspuns:

Cu siguranta NU. Fumatul nu te face cu nimic mai special!

| Lilly25 a răspuns:

NU,cel mai urat ii sta unei femei cu tigara in mana