| Stella17 a întrebat:

Ce trebuie sa folosesc ca parul sa-mi stea asa? Parul meu se incalceste repede.

http://wishfulinspiration.com/......favim-com/

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca cu placa si ceva ceara.
O zi bunahappy

8 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Daca ti se incalceste parul destul de repede, poti folosi un spray special pentru descalcit, de exemplu http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=25352

| Azazea a răspuns:

Nu merge linkul

| BybyMary a răspuns:

Il indrepti cu placa, apoi il tapezi si dai cu fixativ.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BybyMary):

Deteriorarea perfecta straight face

| BybyMary a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu asa imi fac parul de aproape un an si nu s-a deteriorat -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru BybyMary):

Folosesti anumite spray-uri ca sa nu se deterioreze?
Nu de alta, dar m-ar cam interesa de la ce firma cumperi (daca folosesti dintr-astea) sau daca folosesti niste tehnici.

| BybyMary a răspuns (pentru anonim_4396):

Folosesc mereu dupa baie ulei de par si imi fac des masca pentru par.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BybyMary):

Ce ulei? De ricin, masline, cocos, argan?
Masti nu-mi fac sad Nu-mi plac.