| BadFire a întrebat:

Ce tricou ar merge imbracat la niste pantaloni verzi cu alb? Ar merge un tricou negru cu un scris alb sau un tricou rosu? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Rosu in niciun caz, nici cu negru nu prea..megre un tricou alb

| BadFire explică (pentru georgiana967):

Tricoul negru cu ce pantaloni ar merge?

| georgiana967 a răspuns (pentru BadFire):

Poi daca pantaloni nu ar fi avut alb ar fi mers si cu ei(cei verzi) tricoul negru merge cu orice pantaloni simpli (albastri, rosii, verzi, etc)Sper ca te-am ajutat, mi-am dat doar cu parerea nu am studii in domeniu, tu poti combina hainele dupa bunul plac.

| 0Mark a răspuns:

Black