| stefanyparis a întrebat:

Ce trucuri care te ajuta sa scapi cat mai repede de cosuri stiti?
funda**

Răspuns Câştigător
| SolerY a răspuns:

Îți recomand sucul de lămâie. Este 100% natural. Multă baftă! FUNDĂ?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Te speli pe fata.

| Puffulets a răspuns:

Masca cu galbenus de ou sau freacate cu malai pe fata inmuiat in putina apa:d

| alexalexa2000 a răspuns:

Le lași să se usuce pur și simplu. Dacă acum îți strici tenul cu tot felul de produse, când o să fii mai mare o să ai tenul stricat.E mai bine să le lași să se usuce:d. Fundă?

| ChristinaSimona a răspuns:

Pentru acnee si cosuri iti recomand sa mergi la dermatolog, eu am fost din cauza acneei si mi-a da ca tratament un sapun si o crema si astfel nu mai am nici un cos. Am tenul imaculat big grin