| Marian9978 a întrebat:

Ce tunsoare e potrivită pentru părul creț?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xmodax.com/tunsori-pentru-par-ondulat/

| Turbo223 a răspuns:

Pai dacă ești fata (și cred ca ești) și dacă ai parul creț ar trebui sa ai parul lung și tuns drept.Adica nu in scări.Il poti avea și pana la umăr sau chiar mai scurt dar parul creț după părerea mea trebuie sa fie lung.Nici foarte lung dar măcar cu 5-10 cm mai puțin de jumătatea spatelui.

| DoctorulManhattan a răspuns:

Ceva gen hannah din 13 reasons why. Mi se pare foarte cute :3

| MihaelViorel a răspuns:

Cheala.

| Sidonia20 a răspuns:

Pentru parul cret merge ceva pana la umeri e si cool si potrivit așa se poarta la părul creț in 2018