| Onissy a întrebat:

Ce tunsori de fete sunt la moda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se stie ca tonul in moda este dat de catre vedetele de la Hollywood, asa ca trebuie sa ne uitam ce tunsori au adoptat acestea in ultima vreme pentru a afla care vor fi tendintele tunsori 2011!

Celebritatile poarta inca tunsori bob, cel mai adesea cu breton. Este in mare voga tunsoarea bob stilul anilor '50, '60.

Un alt stil adoptat de majoritatea vedetelor sunt tunsorile filate, texturate ce permit atat o coafura aranjata, cat si una dezordonata, ciufulita!

Priveste ce tunsori au adoptat la ultimele evenimente din anul 2010 vedetele si inspira-te in alegerea tunsorilor de la ele!

Ideea de baza este ca toate vedetele au un par bine ingrijit, stralucitor!

http://www.styleandthecity.ro/tunsori-2011-principalele-tendinte-22

3 răspunsuri:
| Derii12 a răspuns:

Tunsoarea Bob e super.
Si eu am doar ca am cu o suvita mai lunga in dreapta...

| Sherlin_6034 a răspuns:

Pai eu cred ca la moda sunt cel mai mult bob si filatwinking