| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Ce tunsori mai poarta baietii(adolescenti) acum?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Unii scurt.
Altii emo.
Alti de cocalari.

| deejayra a răspuns:

Tunsoare scolareste de 8 leilaughing...glumeam...eu ma tund mai scurt, perciuni drepti, bretonu intr-o parte sa se vada drept ca sa imi mascheze chelia, si o creasta mica sa arate frumosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Scurt și cu perciuni sau emo!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingiti zic to direct ALEX VELEA asta se poarta la baietzi...sau daca ai mult par poti sa tizi faci coditze ca a lu CONNECT-R asa cum am eu:plaughing...:d

| biu_4440 a răspuns:

Nu stiu cat se poate numi tunsoare, dar tot mai multi prieteni de-ai mei prefera sa isi lase parul mai lungut, unii il au chiar mai lung decat minelaughingPersonal mi se par draguti si baietii cu par lung dar si cei tunsi zero