| Mynameee a întrebat:

Cum va place sa fie tunse fete mie sa aiba breton si parul lung si drep

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Pentru mine "freza" nu prea conteaza. Lung si blond sa fie :*.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mie i mi plac fetele cu părul lung, cele tunse parca sunt băieți.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Care-i faza cu obsesia cu tocuri?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Care e treaba ta? zi

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Curiozitate.

| iSwag a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Si eu l-am intrebat si a guitat urat. Are un fetish.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru iSwag):

Asa ma gandeam si eu. thinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Eu va rog frumos sa ma lăsati in pace, daca continuati cu jignirile ca as avea un fetish, va raportez administratorilor acestui site si sa va rezolve dinsele problema, ce am eu sau ce nu am, nu e treaba nimănui da? Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar nici sa fiu jignit nu vreau, nu intereseaza pe nimeni de ce i mi plac me femeile pe tocuri sau ce poze ce pantofi am la avatar, astea sunt pasiunile mele si punct.

| KamaSutra a răspuns:

Fiecare are preferințele lui

| Sociopat a răspuns:

Scurt si cu breton awwwwwwwwww