| anonim_4396 a întrebat:

Ce vopsele prind cât de cât și pe păr închis la culoare (brunet)? Aș vrea un roșcat, vișiniu, ceva. Sunt conștientă că n-o să mai iasă la fel de intens, dar nu mai vreau să-l decolorez.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca parul e inchis la culoare si nevopsit te uiti pe cutia vopselei si iti arata acolo cam cum prinde pe parul saten inchis la brunet.
As recomanda o vopsea permanenta nu semi ca sa prinda bine si sa fie intensa culoarea.
L'oreal excellence, Wella, Garnier sensational.
Daca parul e vopsit negru sanse 0 sa prinda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai peste 15 ani, nu prinde nici una, dai dovada doar că ai probleme și nu te simți confortabila in pielea ta. Sau parul tau, mai bine zis.

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci după 15 ani ți se schimbă textura părului și nu mai prinde vopseaua? laughing De cealaltă tâmpenie pe care ai spus-o nici n-are rost să comentez. E dreptul tău să ai o părere pâna la urmă, indiferent cât de tâmpă e.

Don't take it personal, dar când răspunzi pe lângă întrebare nu poți să te aștepți la aplauze și felicitări.

| AnastasiaK a răspuns (pentru alina2k18):

Nu e chiar negru, din fericire. Am mai încercat de mult o vopsea fara sa-l decolorez inainte, nu mai stiu ce, dar semipermanenta, si a prins binisor, doar că după cateva spălari a disparut efectul. De aia am zis de data asta sa intreb si aici. Mersi pentru raspuns!