| marett16 a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc parul visiniu-roscat.Culoarea parului meu este brunet inchis. Pot sa-mi-l vopsesc fara sa imi decolorez parul? Cum? mi-ar placea sa iasa asa: http://topnews.in/light/files/Cheryl-Cole-red5.jpg

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaa a răspuns:

Daca nu ai parul vopsit poti sa ti-l faci si blon k va iesi exact cum vrei tu. Doar daca e vopsit trebuie sa il decolorezi.

1 răspuns:
| CorinaaM a răspuns:

Nu,nu trebuie sa iti decolorezi parul, acesta fiind doar parerea mea deoarece eu zica ca ai parul destul de apropiat de nuanta dorita de tine. :* *hope you like it*