| XenofX a întrebat:

Ceao!
vreau sa-mi cumpar un trening de pe net si nu stiu ce marime sad
am 1'60 h si 53 kg
va dau si linkul de la trening si spuneti si ce culoare ca eu as vrea pe negru sau albastru da vreau si parerea voastra big grin si nu uitati de marime big grin
fundita:X

2 răspunsuri:
| dublud a răspuns:

Nu cred ca o sa iti stea prea bine.
Si eu is cam tot la aceiasi greutate laughing 1. 60 si 50 de kg,
Daca tot vrei sa iti iei ceva. I-ati ceva alb negru...
Alea te arata mai inalta si mai slaba.happy
Dai la galerie foto si uitate la FOTOGRAFIA 7 si FOTOGRAFIA 4
La marime.thinking Mai bine uitate prin dulap si vezi care e marimea ta in general decat sa tragem noi o concluzie pripita!
p. s. Is foarte faine treningurile