| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, dintre cele care folositi samponul de la Kallos pentru par gras, ce parere aveti despre el, cum vi se pare eficienta lui? Tin sa mentionez ca parul meu se ingrasa foarte repede mai ales in perioada calda si as vrea sa incerc acest sampon ca m-am saturat de celelalte sampoate care nu au niciun efect.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Eu am folosit cateva produse de la Kallos si nu am fost deloc multumita de rezultate, deoarece nu se pastra mirosul, se ingrasa foarte repede si il facea destul de tare.
Am incercat sa ma spal si cu sapon de volum de la nivea si tot la fel am patit, se ingrasa dupa 2 zile.
In prezent ma spal cu sampon pentru volum de la avon si e super bun. Ma tine vreo 2 zile mirosul, iar parul se ingrasa cam dupa 4 zile. Mentionez ca am parul lung pana si foarte des.

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,
Eu folosesc produse de la Kallos si sunt foarte multumita. In general folosesc masti. Despre samponul despre care vorbesti tu, nu stiu nimic, nu l-am incercat. Insa am folosit aproape toate mastile de la ei, mi-au placut, insa am ramas la cea albastra cu cheratina.
Si eu am parul gras, ma spal o zi da si una nu, pana acum ceva timp credeam ca spalatul pe cap il face sa se ingrase mai mult, insa un hairstylist mi-a spus ca asa e parul meu si nu conteaza la cate zile il spal, el tot se va ingrasa. Poti sa folosesti si sampon uscat.

| mihela94 a răspuns (pentru Ririru):

Multumesc pentru raspuns :*