| ladygaga a întrebat:

1. Ce parere aveti de samponul de urzica? 2. Ce sampon folositi?

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cand eram mai mica ma spalam cu sampon de urzici si imi facea parul frumos, acum folosesc clear si sunt multumita

| daiana a răspuns:

La samponul de urzica dupa spalare parul devine matasos, stralucitor, isi recapata volumul si este usor de pieptanat.
Extractul natural de urzica are proprietati de regenerare, tonifiere capilara, este un bun cicatrizant si astringent.

Eu folosesc clear si e foarte bun.
Inainte ca sa scap de matreata am folosit Vichy si pot sa spun, chiar merita.
Dar tu?love struck