| CoquiNessa a întrebat:

Cele care v-ati epilat definitiv brazilian si pe picioare, dupa cat timp a inceput sa creasca? Intreb mai ales legat de parul pubian care e mai tepos si mai des decat cel de pe picioare, a crescut mai repede sau chiar nu mai creste niciodata?

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! ma voi referii strict la epilatul brazilian: creste in 2-3 saptamani si iar parul se subtiaza din ce i nce mai tare si nu vei mai avea nici fire crescute pe sub piele. doare destul de tare, iar sedinta costa peste 50 de lei dar se merita dupa parerea mea happy