| andrei4242 a întrebat:

Imi creste foarte repede parul pe picioare... Este vreo metoda sa fac sa creasca mai incet? :O? Sau sa nu mai creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia, si nu exista o astfel de metoda.

| Rebecca123 a răspuns:

Esti baiat deci nu este o rusine sa ai mult par pe picioare..nu stiu de unde a aparut tampenia asta ca baietii sa fie mai epilati ca fetele :l. Ramai cu par ca nu esti fata deci nu este nimic rusinos Doamne.

| andrei4242 explică (pentru Rebecca123):

Nu mi-e rusine rolling on the floor Dar creste prea repede, si devine exagerat de mare rolling on the floor

| Şi_Atât_Paul_1988 a răspuns:

Folosește cremă depilatoare sau ia părul cu bic-ul
Altceva nu ai ce să faci :'(