| Razvan223 a întrebat:

Ceva asemanator cremei La Roche-Posay Effaclar DUO (+)? Am auzit ca aceasta este foarte buna pentru tenul gras in eliminarea imperfectiunilor, insa eu am nevoie de aceeasi daca se poate insa pentru un ten uscat. Am pielea foarte aspra, pe la nivelul barbiei si a obrajilor am pielea uscata si se decojeste, iar apoi se inroseste foarte tare. La un contact cu o crema hidratanta ma ustura ..am de ceva timp problema asta.

Răspuns Câştigător
| Alecsa11 a răspuns:

Https://www.cerave.ro/......orp-177-ml

Eu as incerca asta :) Pe toate forumurile de skincare pe care le urmaresc aceasta este ridicata in slavi, pretul e super ok, si are si ceramide, care au efecte bune pentru toate tipurile de piele.

Varianta pentru Dry to Very Dry cred ca ar fi perfecta pentru tine.