| dulc3'maria a întrebat:

Ceva link-uri cu sprancene frumoase? vreau sa ma pensez sa le fac mai subtiri si o forma frumoasalove struckmclove struck

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Eu una, ador aceste sprancene :)

http://kafee.files.wordpress.com/2008/05/haifa-wehbe.jpg

sunt chiar superbe:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ella-style.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doriti sprincene bine conturate si definite? Vreti o forma dar nu stiti care vi se potriveste? Eu va ajuta sa gasiti solutia cea mai buna. Puteti avea si dumneavoastra sprincene de vedeta! Programari la ID de mess: sprancene_perfectee sau0762218104 Stefania http://sprancene-perfectte.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://novaci-gj.myminicity.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ella-style.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac ff mult cele pe care le'a recomandat ingerasha :X:X

| Cristina_3547 a răspuns:

Mai bine mergi la salon si ti le fac super.
E mai greu sa ti le faci singura.