| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit cristale lichide semi di lino pentru indreptarea parului? astept opinii

2 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

:O exista asa ceva?:O nu... vreau sa folosesc orice pntr indreptarea parului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit Semi Di Lino Essential Oil, dar nu pentru indreptarea parului. Eu imi fac permanent, si Semi de lino imi pastreaza parul lucios si puternic dupa permanent. Am fost foarte multumita de el. din pacate nu am mai gasit la salonul unde ma duc eu. Tu de unde il obtii?