| d3utzsa a întrebat:

Cine a incercat lotiunea aceea clearskin de la avon pentru puncte negre? este buna? dupa cat timp se vad efectele?

1 răspuns:
| ilovei a răspuns:

Eu am incercat. este buna,dar trebuie sa o folosesti mai mult timp. iti curata fata foarte frumos,insa eu nu am avut rabdare si chef sa ma fac zilnic,si m-am facut vreo saptamana si am pus-o "la loc sigur" laughing. dar de ce nu incerci sa iti faci ceai(de menta) si sa stai sub abur, cat crezi tu ca rezisti, apoi sa iti faci cu un inel pe cosuri si se curata. eu am incercat, dar tot o singura data(sa nu te astepti sa ti se curete fata din prima) insa poti incerca de mai multe ori. le poti combina amandoua metodele:p.o seara crema, o seara ceaihee hee.
succes!
(cred ca ma reapuc si eu de curatare)