| simo78 a întrebat:

Cine a practicat sau practica acele exercitii 8 min abs? Si in cit timp au aparut rezultatele? Pt abdomen, fese si picioare? Si ati facut doar 8 min pe zi asa cum se spune?

Răspuns Câştigător
| sy46 a răspuns:

Eu il fac, de 2 ori pe zi. la inceput il faceam la pranz si seara.Mai tarziu, am inceput sa-l fac de 2 ori consecutiv. Diferente s-au vazut dupa aprox 3 saptamani.
Cnad mergeam la sala, faceam da si alte exercitii, insa pentru alte grupe de muschi.Pentru abdomen le fac doar acelea, combinat cu multe lichide, si o dieta usoara.

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Stiu despre ce clip vorbesti.In 8 minute pe zi nu vei face un abdomen ca al lor. Abdomenul este cel mai "puturos" mai ales daca ai un metabolism mai lent.Mananca sanatos, fara grasimi etc(dieta) si fa cardio 40+ minute pe zi.Cardio adica, alergare, sarit coarda, bicicleta etc. Poti sa faci abdomene, cate 400 pe zi ca tot nu vei scapa de stratul de grasime de pe abdomen, in special cel inferior, daca nu faci cardio. Daca ai determinare si te tii de treaba... o sa ai abdomenul pe care ti-l doresti.

| simo78 explică:

Ca sa fiu mai explicita, eu nu vreau sa slabesc ca nu am nevoie nu am grasime de dat jos vreau doar sa imi intaresc musculatura.Atita tot! Vroiam sa stiu daca practic aceste exercitii dimineata si seara in cit timp se vad rezultatele?