| ExpertInLove a întrebat:

Cine crede ca NextTopMidel e regizat? De ce credeti asta?

8 răspunsuri:
| ??DongRi a răspuns:

Nici mie nu mi se parea ca e regizat, pana acum cateva episoade cand fetei aleia blonde, Sandra, cica i-ar fi adus de acasa niste pungi cu dulciuri, era vorba de Milka Crispy. Parca fetele nu aveau voie sa tina legatura cu cei de acasa? mai ales sa primeasca dulciuri, care le ingrasa?straight face
Sau poate nu asta era motivul. poate doreau sa faca doar reclama.straight face

| ExpertInLove explică (pentru ??DongRi):

Faceau doar reclama la milka :-) si bote a facut in ep de joia asta, dar tu esti baiat sau fata?

| ??DongRi a răspuns (pentru ExpertInLove):

Sunt fata. Mda, am vazut si eu ep de joia asta, ieri.
dar nu-i tocmai normal. Pai catalin ar trebui sa nu le incurajeze pe astea sa manance dulciuri, ca uneori face o panarama ca ele sunt grase, dar pe de alta parte le impune sa manance, ca sa faca reclama.
La asta ma refeream.

| emi_8585 a răspuns:

E regizat.adica unele dintre fete au fost modele si inainte, langa ele au mai bagat 2-3 incepatoare,insa e clar de la incept cine castiga.iar laura nu e frumoasa,insa are trasaturi care o fac speciala,urechile ei o fac speciala, are un corp smecher si o fata interesanta, ea este una din fetele care sunt modele dinainte.

| theBella a răspuns:

Eu nu cred ca e regizat pentru ca bote e foarte ocupat si nu are timp de filme cum ar veni...parerea mea;-)

| Raluxx a răspuns:

Nu prea cred ca este regizat...deoarece daca era Bote nu o lasa pe Flori[a iesiton the phone sa vb asa "frumos" mai ales ca el este foarte sever cu cu ele. [parerea mea]

| ExpertInLove explică (pentru Raluxx):

Da, dar pebune, sunt fete si mai frumoase si sunt si slabe de ce le-a ales pe ele? Adica mereu zice ca laura e frumoasa dar mie nu mi se pare ca e asa frumoasa...dar nici eu nu cred ca e regizat dar mama mea zice ca da si voiam sa vad si parerea voastra. Multumesc pentru raspuns

| nicoletalavinia14 a răspuns (pentru ExpertInLove):

Laura e frumusica fiind naturala, dar are niste urechi ca de maimutica
nu prea cred ca e regizat