| superdemi a întrebat:

Cine este mai tare de la romani au talent dintre andi moisescu ,mihai petre,andra,smiley,pavel bartos?

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Andi Moisescu pentru ca, chiar cred ca alegerile pe care le face, le face din suflet.E tare carismatic, si deloc rautacios!

14 răspunsuri:
| MatildaPetrini a răspuns:

Mihai Petre. Este foarte atent si rational la alegerile lui. Chiar imi place!

| SadRomance a răspuns:

Fara alte comentarii, toti!

| Louise21 a răspuns:

Pavel Bartoslove struck dar si Smiley

| denisuk12 a răspuns:

Smiley si Pavel:devil)

| LikeARollingStone a răspuns:

Andi, Smiley si... E sexy Pavel Bartos! :X

| oanabuysomeweed a răspuns:

Pavel Bartos

| Diamondsz a răspuns:

Mihai Petre e cel mai cel!

| superdemi explică (pentru Diamondsz):

Nu as spune ca MIHAI PETRE nu este dar e foarte exigent si prea ingamfat.

| Diamondsz a răspuns (pentru superdemi):

Este preferatul meu.Problema?

| Alextrick a răspuns:

Pavel Bartos si Smiley

| iloveilove122 a răspuns:

Pavel Bartos si Smiley pentru ca sunt foarte haiosi mereu adica de exemplu faza aia cand sa batut cu aloatul de pizza a fost superbig grin.eu asa zic... funda?

| superdemi explică (pentru iloveilove122):

Dau si funda dar am uitat sa scriu

| direcșănăr a răspuns:

Toti isi au fiecare rolul in emisiune. Mihai Petre un fel de Simon Cowell de Romania, Andra este genul ala de femie sufletista si in acelasi timp priceputa; Andi este cel mai simpatic si indulgent de acolo laughing iar Smiley si Pavel sunt cu entertain-ul

| thelucifer a răspuns:

Toti sunt tari prin ceea ce fac