| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața TPU vă place emisiunea de pe pro tv românii au talent? Dar din juriu de cine vă place? De Andra, Andi Moisescu sau de Mihai Petre? Ce zice ți de Pavel Bartoș și Smiley? Multumesc tuturor pentru răspunsuri. Cristi.

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

E o emisiune geniala prezentata de persoana geniale cu un juriu genial.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un copycat reusit la american idol... pacat ca au copycat pana si juriul, cu tot cu fitele alora. Asa ca Mihai Petre imi pare nitel fortat si enervant, facand mereu pe nemultumitul slobod de gura si critici, cand il imita pe Simon Cowell (uita-te la mine, cum vorbesc, si intelegi de ce nu imi fac prieteni usor, ha, ha). Deci ar mai ramane Andra, care incearca sa o imite pe Paula Abdul gravida, si reuseste... acum asteptam cu sufletul la gura sa se imbarlige si ea cu vreun concurent favorit rolling on the floor
Deci, da Andi Moisescu ar fi favoritul meu, el e pe dinafara si ii plac toti ciudatii, tinand cont ca e en-charge la apropo TV. De-aia nici nu il intelege prostimea!

| adelaadelaadela a răspuns:

Andi Moisescu si Pavel Bartos. Asta daca ar fi sa aleg dar imi place de toti. O emisiune de nota 10!

| Katherine20 a răspuns:

Este super! una dintre emisiunile mele favorite! este cel mai tare!

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru Katherine20):

De unde ai poza cu sisi si rochi daca e dupa sait da-mi si mie te rog mersi

| Katherine20 a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Sall poza cu Rocky si Sissy o am de pe net! poti sa o iei si tu de aici:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0, i:65 este super poza! pa, pa

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru Katherine20):

Mersi happywinking

| Katherine20 a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Npc!winking

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru Katherine20):

Dar mie nu-mi apare poza pe care am descarcat-o la cometari

| Katherine20 a răspuns:

Apropo topul meu:1Andra Maruta
2Andi Moisescu
3Smiley
4Pavel Bartos
5Mihai Ptre.
scuze dar Mihai mi se pare uneori cam dur dar cat de cat de dragut!rolling on the floor. SUPER EMISIUNEA!big grin

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Fe-no-me-nal! imi place m-am uitat aseara la semifinala.pavel si smiley au avut chef de joacalaughinglaughinglaughinglaughingmie imi place de andi si de andra foarte mult ma intreb o fi negru de furie maruta acasa cand vede pe cineva pupand-o pe andra? misterrrr

| superdemi a răspuns:

Dupa mine juriul e cam asa:locul 1; andi, locul 2; mihai, locul 3; andra si smiley.

| Maria2012Jade a răspuns:

Tot globul pamantesc adora Romanii au talent,Americanii au talent,Indienii au talent, Austriecii au talent, Chinezii au talent etc.Fiecaruia ii place emisiunea din tara lui.In fiecare tara sunt alte 3 vedete in juriu. Poti vedea ce talente au cei din India, America, China etc. pe youtube.Acum sa trecem la Romanii au talent.Din juriu cel mai mult imi place de Andra, nu ca de ceilalti nu mi-ar placea, dar mie imi place mai mult de Andra.Despre Pavel Bartos si Smiley, mereu fac lumea sa rada cu neindemanarea lor. love struck