| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

Cine credeti ca vor fi prezentatori si juratii de la romanii au talent cine va fi in locul lui Smiley, Pavel Bartos, Andra, Mihai Petr, Andi moisescu? Care vor veni in locul lor in so3?

9 răspunsuri:
| smile4mee18 a răspuns:

Cred ca tot ei.

| HermioneLove a răspuns:

Stai linstita/linistit nu o sa-i inlocuiasaca numeni! funda!

Răspuns utilizator avertizat
| Geo17 a răspuns:

Dar de ce crezi tu ca ii va schimba pe acesti 5?

| vehiron a răspuns:

Sper sa nu mai exista editia a 3-a. Sau si mai bine, sa nu mai existe postul ala oribil, respectiv PROTV.

Răspuns utilizator avertizat
| vehiron a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

Pur si simplu mi se pare un concurs stupid, cel putin cel de la noi din tara. Smiley si Pavel mi se par complet "pe dinafara", par niste ciumpalaci asa, acolo. Andra este prea emotiva, Andi este simpatic, insa nu cred ca ar trebui sa faca parte din juriu. Singurul care mi s-a parut ok e Mihai Petre, el este cel mai corect in ceea ce priveste jurizarea, si nu se lasa impresionat de povestile concurentilor, care nu ar trebui sa conteze, de fapt, nici nu ar trebui sa le stim. Mentionez ca nu m-am uitat decat la 1 episod si jumatate, jumatate pentru ca m-a luat somnul. este o plictiseala de. Nici nu erau oameni talentati si nu era nici un show, nu era nimic.

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru vehiron):

Frate tu zici ''mi se pare un concurs stupid'' si sus ''Sper sa nu mai exista editia a 3-a. Sau si mai bine, sa nu mai existe postul ala oribil, respectiv PROTV.'' pai ba omule, daca noua ne place ce trebuie sa iti placa si tie, pleaca ma de aici, fitosule...

| madyuki a răspuns:

Nu vor fi inlocuiti, sunt foarte apreciati de majoritatea publicului. N-au nici un interes.