| MZc a întrebat:

Cine imi spune niste uleiuri de bronzat eficiente pentru o piele foarte deschisa?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu iti recomand asa ceva daca ai pielea foarte deschisa.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Cocosolis este si in varianta mai deschisa. Dar nu are SPF, asadar trebuie sa iti achizitionezi si o crema de protectie solara, minim 30 spf. Au ei pe site si asa ceva happy

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns:

Nu ai nevoie de ulei de bronzat daca ai pielea foarte deschisa. Ti-o va arde. Trebuie sa folosesti SPF 50, chiar daca asta inseamna ca te vei bronza mai greu, dar macar nu te vei arde.

| QuoVadisss a răspuns:

Buna! Cele mai bune uleiuri pe care le-am folosit sunt de la Bioderma si COCOsolis.