| ana83 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Dupa ce am nascut, picioarele s-au ingrosat si am facut celulita.Cum as putea slabi doar la picioare? Fac sport 1h pe zi, o ora la sala pe saptamana, nu mananc mancaruri grase, doar ca mananc noaptea cand se trezeste bb-ul.Toate astea se intampla de un an, iar eu aveam picioare subtiri inainte. Avem 50kg si 1m68, acum 54kg.
Fundita pentru cel mai bun sfat.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Folosind creme anticelulita, eu am doi copii si intr-adevar dupa sarcina apare celulita, dar am scapat de ea cu ajutorul acestei creme. Dar stilul de viata sanatos e necesar pentru a nu reaparea, asa ca trebuie sa mananci la fel si sa faci miscare. http://aloeveraforever.ro/articole/demonstratie-produse-anti-celulita

| mary123 a răspuns:

Daca te duci la sala, incearca sa cauti si un instructor pentru a te ajuta cu exercitiile. Din cunostintele mele, pentru a slabi, ai nevoie de exercitii usoare si multe. Pentru celulita sunt bune masajele, cremele si am auzit ca ar fi eficienta si folia [ te impachetezi si transpiri mai mult ].