| chris_6508 a întrebat:

Funda! Cum pot slabi foarte repede la picioare... Eu am abdomenul plat, singura problema sunt picioarele care sunt subtiri de la genunghi in sus dar foarte grase de la genunchi in jos.adica la pulpa. Ce pot face? Ajutati'ma va rog!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Floricika2000 a răspuns:

Pai incearca sa mananci sanatos si fara dulciuri(trebuie sa te abtii).Fa multe miscare, du-te la sala sau chiar acasa (dar iti recomand la sala). Schimbati stilul de viata.Mentineti un regim echilibrat si fa multe miscare. Sper ca te-am ajutat happy