| bkmad a întrebat:

Am o problema mare! Am soldurile mari cu grasime si la fel si picioarele sunt grase sad La sala nu ma pot duce ca sunt cu scoala P. S: am 14 ani sport fac o ora pe saptamana... Pot slabi fara sa mananc prea mult?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. o ora pe samptamana imi pare putin, dar oricum depinde cate calorii arzi in acea ora+ trebuie sa mananci de toate cate putin. Eram si eu complexata cand eram mai mica de picioare plinute. Eu am scapat de asta renuntand la cornul de la scoala (foietajele croissantele se depun foarte repede pe picioare crede-ma stiu asta pe propriami pielehappy plus nu mai trebuie sa stai mult asezata. La scoala stam jumate de zi pe scaun oare nu-i de ajuns? Eu ies de cateva ori pe saptamana la plimbare in loc sa stau pe scaun la computer. Nu-i numaidecat sa faci jogging, mersul trebuie sa fie ritmic ajuta foarte mult happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu, cel mai important este sa faci miscare atuncea vei slabi!