| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va interb daca prin exercitii de pilates, facute zilnic cam 10 min pot slabi, si cu o mica dieta, adica nu mai mananc seara si pe timpul zilei incerc sa manac fara prajeli, si mananc si fructe. avand in vedere ca eu am mai facut sport mi s-a dezvoltat masa musculara la picioare si am picioarele cam grosute si vreau sa le am mai subtiri... ma puteti ajuta? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

In principal
Picioarele nu pot fi micite la dimensiuni ma refer doar sa maresti masa musculara si daca vrei sa slabesti alearga pe scari, slabesti destul de repede, inca odata repet nu poti sa iti micesti dimensiunea picioarelor indiferent ca e la gambe sau la coapse, dieta nu manca inainte de 6 incearca sa mananci maxim 4-5 felii de paine evita grasimile si porcariile astea cartofi prajiti sandwich si dulciuri, de exemplu,, mananci dulciuri si faci sport o luna slabesti 2kg asa daca nu consumi dulciuri poate slabesti 3-4'' au un efect negativ asupra slabiri sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat