| helena09 a întrebat:

Cine si-a facut epilare definitiva? Sunteti multumiti? Pretul afisat pe site-uri este pe sedinta sau total? Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| EnVogue a răspuns:

Salut,

epilarea definitva costa in functie de zona corpului care vrei sa o epilezi.
Iti prezint preturile de la salon En Vogue din Cluj-Napoca:
Mustata - 130 lei sedinta
Axila - 250 lei sedinta
Inghinal Partial - 250 lei sedinta
Inghinal total - 450 lei sedinta
Brate scurt - 450 lei sedinta
Picioare scurt - 650 lei sedinta

Daca iti iei la pachet(orice salon ar trebui sa aiba si pachete), toate sunt mai ieftine si poti beneficia si de promotii. Numarul sedintelor depind in functie de firul tau de par.

Sper ca ti-am fost de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sfatul meu este să mergi direct la un salon de specialitate și să te documentezi personal care sunt etapele, rezultatul (periodic sau definitiv), prețul fiecărei ședințe, etc.
Pa, pa.

| toxyk a răspuns:

Da eu sunt foarte multumita si nu este scump preturile de pe site nu sunt adevarate am patit asta pe pielea mea m-am dus la un salon de pe net care scria ca costa 10 ron si acolo cand sa platesk 100 de roncryingstraight face
si a trebuit sa dau din pacate