| Anestezya a întrebat:

Cine stie o dieta eficienta, rapida si deloc dificila?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Apucă-te serios de sport, și creează-ți un program inspirat!
Fă în fiecare dimineață câte 20 de abdomene și 20 de genoflexiuni, și dacă-ți permite timpul,jogging! El este cel mai important, fiindcă te ajută să slăbești uniform.
De asemenea, ai grijă să nu faci exces de dulciuri, alimente grase, prăjeli, etc., etc.
Seara, nu mai mânca absolut nimic după ora 6 pe.m.
În cazul în care se întâmplă să-ți fie foarte foame, mănâncă un fruct.
Nu uita să repeți procedeul cu abdomenele/genoflexiunile și seara. Când te obișnuiești să faci câte 20 cu 20, mărește numărul lor, însă nu brusc pentru că vei face febră musculară.
Baftă!

| papusikatha a răspuns:

Ca tot romanu. daca am putea am pune pe altii sa tina regim si sa slabim noi. dar nu se poate. efortul fizic e foarte bun pentru a slabi dar si pentru a mentine un corp frumos, nu doar dieta este cea care ajuta la pierdea kilogramelor. e o vorba. mersul pe jos face piciorul frumos.

| Raduku_1530 a răspuns:

Sa tii regim si sa umblii dimineata si seara in fiecare zii la alergat sau doar seara. funditaaa?