| annns a întrebat:

Stie cineva o dieta rapida si totusi sanatoasa?
Funda

5 răspunsuri:
| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Deci...
Cea mai simpla dieta este dieta cu lamaie.Stoarce 4 lamai intro sticla de 2 L.Bea 2 l de apa cu lamaie pe zi.In plus mananca dimineata mult si sanatos, dar mai putin seara. Daca ti se face foame bea apa cu lamaie...
Eu am slabit 3 kg intro saptamana!

| annns explică (pentru Jackson_Andreas_1997):

Dar, la pranz ce mancai?

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns (pentru annns):

La pranz mancam Legume si rar o felie de paine integrala...

| Coco2730 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca vrei sa slabesti sanatos, vei slabi incet si constant, urmand o dieta cat mai echilibrata(nu poate fi echilibrata, avand in vedere ca nu consumi destule calorii). Incearca programul sugerat de Tom Venuto in Burn the Fat, Feed de Muscle sau cel al Mihaelei Bilic. Exista unii medici care recomanda o dieta de detoxifiere, care de obicei ajuta la slabit, insa o poti urma doar putin timp. Imagineaza-ti o saptamana in care nu poti manca decat legume crude si sucuri de legume. Sigur ca slabesti, te detoxifiezi, dar la sfarsit esti obligata sa mananci mai sanatos.