| RoxyLaLa a întrebat:

Concurss!

Ajutati-ma sa imi fac o costumatie pentru pasti din urmatoarele haine:

Blugi albastri rupti sau Blugi albastrii sper alb.

Tricouri:
Tricou alb lung cu o fata pe el.
Tricou alb cu un trandafir roz.
Tricou Negru cu Mickey.
Tricou Bej cu o fatita.

Bolerouri:
Bolerou Albatru sau Roz (Aman2 sunt la fel numai ca difera cukoarea)
Ori
Bolerou ca un puloveras scurt Albastru sau Negru(la fel numai ca difera culoarea).

Daca imi iau tricoul alb lung imi mai pun si cureaua?

Pantofi:
Opincute sau Tenesi?

ATENTIE!
Nu va suparati ca pot da doar o singura funda!
Toti primiti vot!

Astept rasp pana la 11:15!

Răspuns Câştigător
| nikol_8225 a răspuns:

Sau mai am o idee:

blugi albastri spr alb+tricou alb cu un trandafir+bolerou(daca vrei si cred ca iti va trebui daca merge la Inviere)roz[mai ales daca trandafiru e roz]+curea(eventual)+opincute

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Este 11:19! Am intarziat cu raspunsul. Oricum, esti varza murata!

| RoxyLaLa explică:

Pot sa stiu si eu dc sunt varza murata?

| nikol_8225 a răspuns:

Blugi albastri spre albi+bolerou albastru cu plover alb+tenesi

| MeGustaaa a răspuns:

Pai blugi rupti cu tricou alb si tenisi poti incerca si o jacheta draguta si primul bolero sau tricou bej balerini al doi-lea bolero si blugi rupti albastrii

| PeStraziGoale a răspuns:

Blugi rupti, Tricou Mickey, Bolerou roz, tenesii

| 62mariaelena a răspuns:

Opinci, tricou alb lung cu curea peste, bolero albastru si blugi albastrii spre alb

| dotcube a răspuns:

Blugi albastrii spre alb,tricou negru cu mickey, bolero albastru, opincute

| Đeeα a răspuns:

Buna. Uite :
-blugi albastrii rupti
-Tricou alb lung cu o fata pe el
-Bolerou ca un puloveras scurt negru
-Daca iti iei tricoul alb lung nu mai trebuie sa iti pui nici o curea pentru ca ar arata destu de aspa ...numa la o camasa ar arata super tare
-Tenesi