| IwantBasescuBacc a întrebat:

Copiii mei cine imi poate recomanda o pereche de sneakersi intre 200 - 400 lei va dau funda pupavas talpile

Răspuns Câştigător
| debarasator63 a răspuns:

Cauta pe epantofi.ro - barbati - pantofi - sneakers. Baga filtru de marime si pret si iti alegi. Mai poti cauta pe Glami.ro la Incaltaminte barbati. Nu te sfatuiesc sa iei incaltaminte "100% replica" (adica aia facuta pe vapor, la preturi de nimic).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fratemeleu, pupati-as ochii" laughing
Mergi la carrefour, ca au decathlon, si o gramada de magazine sport. Gasesti acolo ce vrei tu happy
"csf nai csf"
ai mai intrebat si mai devreme happy