| Lleon a întrebat:

Credeti ca exista oameni foarte frumosi in lumea asta 35+ si singuri sau cei singuri de varsta asta sunt doar,,uscaturile,, ce au ramas?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii prinde depresia pe aia de 35 daca le zici de situatia amoroasa. De la 20 e bine sa aiba o relatie apoi nunta sau fara pot trai impreuna, de la 30 un om singur care e obisnuit sa traiasca asa nu are chef sa se lege de cineva, poate considera un stres, o problema partenerul de viata. Fiind obisnuit (omul singur) sa isi faca de cap nu are aceleasi optiuni alaturi de cineva.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca exista. Gandesti cam ciudat in aceasta privinta.

| RAY a răspuns:

Sa știi ca persoanele frumoase sunt tratare mult mai bine indiferent de condiția lor, desigur ca sunt din cauza unor simptome sau a anexitati, depresiei, deprimari sau copilăria traumatizata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că da.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca te referi la frumosi fizic, mai slaba miscarea. Dar da, exista in ambele sensuri. Buba e ca in Romania, foarte multi/multe deja de pe la 30-35 de ani sunt terminati fizic.

| J0B0MAT a răspuns:

Da. De exemplu Brad Pitt, Angelina Jolie etc.

| oglindasultanului a răspuns:

Cei frumosi, orice varsta ar avea ei, nu sunt niciodata singuri dar mereu disponibili pentru persoane la fel de frumoase.

| haileewatson a răspuns:

Da, bineinteles ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista. Poate sunt singuri din cauza ca nu au gasit partenera ideala sau sunt divortati, văduvi.

| Mopmop a răspuns:

Cred cu tarie ca exista.
Insa nu toti vor sau au curaj sa isi refaca viata.
Totul e relativ pana la urma!

| Trixt3r a răspuns:

Frumosetea nu are varsta.