| hanselsigretel a întrebat:

Credeti ca o persoana de sex masculin poate avea piercing in buric? cum ar reactiona cel care ar face piercing-ul sau persoanele din jur? ati mai intalnit astfel de persoane?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu am vazut pana acum. Mie mi se pare deplasat, insa gusturile nu se discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu am mai intalnit! happy

| LoveTenis a răspuns:

Pai nu, nu am auzit fiindca asta e ceva femeiesc fiindca atunci cand poarte bikini sau bluze scurte! De aia baietii nu au...cel care ar face piercing-ul nu ar reactiona nici cum daca il platestirolling on the floor.Cei din jur s-ar putea sa rada.Si nu, nu am mai intalnit

| idx a răspuns:

E deplasat, dar vrei sa fii "acostat" de homosexuali atunci asta e calea.

Fara suparare.