| laura_2327 a întrebat:

Credeti ca rimelul afecteaza ochii?

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Clar ca afecteaza, daca mai este si de proasta calitate riscul este si mai mare.

| eva_2950 a răspuns:

Da afecteaza daca-ti intra in ochi, daca nu te demachezi in fiecare seara, daca fol. un rimel de calitate indoielnica(sa nu zic proasta)si daca fol. un rimel mai mult de o luna. daca cele de sus sunt respectate nu vad cum ar putea sa afecteze rimelul...eu una folosesc rimelul zilnic de cel putin 14 ani si nu vad sa-mi fi afectat ochii.

| Ys a răspuns:

Demacheazate in fiecare seara sa nu afecteze...

| Ys a răspuns:

Demacheazate in fiecare seara sa nu afecteze....

| kayura a răspuns:

Cunosc o veche prietena care se dadea cu rimel de la 4 ani si intr-un an ii cazusera genele de tot.Acum si-a revenit, insa a fost o perioada foarte grea pentru ea atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rimelul afecteaza 50% ochi

| modelpop a răspuns:

Afectea-za daca nu te demachiezi asa ca uite un sfat util demachiazate