| Yollanda;x a întrebat:

Rimelul afecteaza vederea?

Răspuns Câştigător
| hana a răspuns:

Rimelul trebuie folosit doar 3 luni dupa deschiderea floaconului, dupa 3 luni nu mai e igienic din cauza ca se depun bacteri si asta ar putea dauna calitatii vederi si a sanatati ochiului.de asemenea nu e bine sa dormi nedemachiata.in rest nu cred ca afecteaza vederea

3 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Daca te demachezi la sfarsit de zi nu credbig grin dar daca te lasi asa peste noapte ...cred ca da

| yoppzz11 a răspuns:

Nu stiu sigur...
sincer eu una n00mai folosesc din cauza aia happy
oricum parerea mea este ca toate afecteaza ceva in timp si ca trebuie sa ne multumim cu aspectul natural

| pufuletziiiiiii a răspuns:

Din punctul meu de vedere. clar NU.happy folosesc de multi ani si nu am probleme