| Rooney7 a întrebat:

Crema epilatoare este bună?

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mie nu mi-a folosit.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este buna. Te ajuta la epilare...dar depinde si de care pentru ca sunt mai multe iar unele nu sunt chiar asa bune...

| angemon500 a răspuns:

Foarte buna.

| Capriciu a răspuns:

Da este buna, insa sunt diferite tipuri de creme, astfel trebuie sa te consulti cu vinzatoarea sau farmacista depinde de unde o procuri. Sper ca te-am ajutat!

| princess004 a răspuns:

In orice caz este mai buna decat acel " big" laughing

| EuS200 a răspuns:

E buna dar eu personal iti recomand aparatul de epilat sau ceara.
Crema epilatoare nu face decat sa topeasca firul de par, ori ceara sau aparatul il smulg din radacina. Acum, ramane la alegerea ta.

| NicolaeCeaușescu01 a răspuns:

Da, o folosesc la salata Boef.

| AndreeAndreea1973 a răspuns:

Este buna, dar depinde de care!